Şirketimiz

Premium Power Makine Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş sıva makineleri ve yedek parçaları üreticisi olarak faaliyetlerine Ekim 2012 yılında başlar. Sektöründe kaydettiği büyük başarı ve hızlı büyüme sonucu, helezon mil ve vidalı mono-pomp sistemlerinin üretimine yatırım yapmaya karar verir. Şubat 2018 tarihinde oluşturduğumuz ilk üretim tesislerinde üretimine başladığımız, kendimizin geliştirdiği teknolojik ürünler büyük başarı sağlar. Hızlı talep artışına yanıt verebilmek için yeni teknolojilere ve makinelere yatırım yaparak üretim kapasitemizi arttırdık.

BÜYÜME ODAKLI ANLAYIŞ

Büyüme odaklı anlayışımız hızlı bir şekilde büyümemizde kilit rol oynarken, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde, Kasım 2019 tarihinde, harç transfer sistemleri, pompa ve yedek parçalar gibi değişik tipte makine ve yedek parçaların üretimini yapabileceğimiz ikinci üretim tesisini hizmete açtık. Bu yeni üretim tesisi ürün çeşitliliğimizi arttırmamıza olanak sağlar. Geliştirdiğimiz, yüksek kaliteli, yeni ürünlerimiz Powermachines markalı ürünlerimizin Türkiye ve dünya pazarlarında tanınırlığını arttırır. Premium Power Makine Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi çok kısa bir sürede, hem Türkiye’nin hem de dünyanın sayılı sıva makineleri, helezon mil ve yedek parça üreticilerinden biri haline gelir.

Marka Öyküsü

Biz daha en başında kendimize, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmayı amaç edindik. Şirketimizin başlangıç noktasında kendisine görev bildiği bu düşüncenin, bizim serüvenimizin uzun sürmesinin en temel sebebi olduğuna eminiz.

En başında ilke edindiğimiz amacı hangi alanda taçlandırırız diye düşündüğümüzde ise karşımıza ülkemizin ve insanlarımızın kazançlı olacağı kanaatine vardığımız endüstri alanı çıktı. Biz de tüm heyecanımızla bu alana hızlı bir giriş yaptık.

Biz Premium Power Makine Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak endüstri alanında makinelerin önemini biliyor, insanlara sağladığı kolaylıklara saygı duyuyoruz. Böylesine önemli ürünlerin üretiminde neden biz de yer almayalım dedik ve zamanın tüm zorluklarına rağmen yola çıktık.

Yaptığımız işe ve hizmetimizden faydalanan firmalara verdiğimiz değeri, ürünlerimize en iyi şekilde yansıttık. Çünkü bunu ancak ürünlerimizle gösterebilir ve hissettirebilirdik. Bundan dolayı da ürettiğimiz en küçük parçayı dahi ilmek ilmek kalite ile işledik. 

Sektörün zorluklarını, fiziksel gücün ve zamanın önemini göz önüne alarak ürün ve hizmetlerimize karar verdik. Firma, insan fark etmeksizin herkese aynı kalite ve standartlarda yaklaşmayı politikalarımız arasına aldık. Bizi tercih edenlerin memnuniyeti bizim için hep ilk sıralarda konumlandı. Herkese aynı özenle yaklaşmayı kendimize görev bildik.

Yaşadığımız toplumda edindiğimiz ahlak, ilke, kurallar bütününe sadık kalarak şirketimizi bugünlere taşıdık. Aynı bütünlüğü lafta kalmasın dedik, ürünlerimize yansıttık. Malzemenin en iyisini, fiyatların hem bizim için hem müşterilerimiz için en uygun olanını, ürünün en sağlamını, ekibin en özenli ve isteklisini sizler için sağladık.

Ürünlerimizin sert görünüşünü hassas dokunuşlarımızla yumuşattık. Hizmetimizde sorunsuz bir işleyişi benimsedik. Her müşteri özeldir dedik ve her ürünü özel ilgiyle ürettik.

Biz şirketimizi sağlam temeller üzerine kurarken, insan ilişkilerimizi de ürün üretimimizi de aynı temeller ile atmayı önemsedik. Müşterilerimize gösterdiğimiz samimiyeti ürünlerimize de yansıttık. Hizmet ve ürünlerimizi daha fazla kişiye ulaştırmak için büyüme odaklı anlayışı merkeze koyarak ilerledik.

Başarıya ulaşmak için yavaş yavaş ama coşkulu bir şekilde yürüdük. Her adımımızı kendimize ve işimize güvenerek attık ama gerektiğinde en acemi bizmişiz gibi davranıp kendimizi öğrenmeye, çalışmaya adadık.

Söylediğimiz hiçbir şeyi lafta bırakmamakta kararlı olarak ürünlerimize ve hizmetlerimize yansıtmayı bir başka görevimiz bildik. Kalite olarak eskiyi bağlı kaldık ama ürünlerimizde en son yenilikleri kullandık.

Premium Power Makine Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak, en başından bugüne kadar prensiplerimize bağlı kalarak yol aldık. Bugünden sonra da benimsediğimiz bu prensiplerden kopamayacak kadar bağlandık.

Uzun zamandır sürdürdüğümüz bu yolculukta her zaman boş yerler bulundurduk, bulundurmaya devam ediyoruz. Sizleri de bu yolculukta sevinçle, samimi ve içten bir şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Şirketimiz

Premium Power Makine Teknoloji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak, 2012 yılının Ekim ayında hizmet vermeye başladık. Kuruluşumuzun ilk yıllarında, sıva makinelerinin ve bunların yedek parçalarının üreticisi olarak faaliyet gösterdik. Daha sonrasında şirketimiz başarıyı yakaladı ve hızlı bir büyüme sürecine girdi. Bu zamanlarda helezon mil ve vidalı mono-pomp sistemlerini üretmeye karar verdi ve bu ürünlere yatırım yaptı.

2018 yılının Şubat ayında ilk üretim tesislerimizde, kendi ürettiğimiz teknolojik ürünler ile büyük başarılara imza attık. Böylece hızla talep artışı yaşadık. Bu taleplere cevap verebilmek adına şirket olarak yeni teknoloji ve makinelere yatırım yapmaya karar verdik. Sonucunda üretim kapasitemizi artırdık.

İlk baştan itibaren büyüme odaklı anlayışımız sayesinde hızlı bir büyüme katettik. Bu büyümelerden birini de 2019 yılının Kasım ayında yaşadık ve ikinci üretim tesisimizi hizmete açtık. Burada harç transfer sistemleri, pompa gibi birçok farklı makine ve yedek parça üretimi gerçekleştirdik. Yeni üretim tesisimiz ile birlikte ürün yelpazemizi genişlettik. Tüm bunlar ve geliştirdiğimiz yüksek kaliteli ürünler sayesinde Türkiye’nin yanı sıra dünyada da tanınırlığımız arttı. Şirketimiz böylesine kısa bir süre de hem Türkiye’de hem de dünyada sayılı helezon mil, sıva makineleri ve yedek parça üreticisi konumuna geldi.

Günümüzde de tecrübeli ve profesyonel ekibimiz müşterinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda üretim yapmaya devam etmektedir. İstek doğrultusunda birlikte çalıştığımız firmanın logo ve renklerini de ürün üzerine konumlandırırız. Her aşamada müşterimizle koordineli olarak çalışarak en iyi çözüm ve en iyi hizmeti sağlamak için elimizden geleni yaparız.

Misyonumuz

Yıllardır en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlandırma politikası ile sunmak şirketimizin prensip ve amaçlarından biri haline gelmiştir. Bugüne kadar bu şekilde ilerlediğimiz bu görüş gelecekte de değişmeyecektir. Şirketimiz endüstriyel alanda kullanılan çeşitli makinelerin ve yedek parçaların üretimini en kaliteli şekilde sunmaktadır.

Her müşterimizin ihtiyaç ve isteklerini ayrı ayrı göz önünde bulundurarak hizmet veriyoruz. Ürünlerimizde kaliteyi ve sağlamlığı hep en başta tutuyor, bu konuda çalışmalarımıza devam ediyoruz. En kaliteli ürünleri en iyi hizmetle sunmayı kendimize misyon edindik ve bunu sürdürmek hedefindeyiz.

Vizyonumuz

Kendimizi Türkiye’nin ve dünyanın bir kısmına tanıtmış olsakta daha fazla kişiye ulaşmak istek ve arzularımızdan sadece biri. Gelecekte de, geçmişte imza attığımız başarıların devamını ve yenilerinin eklenmesini umuyor, bunun için adımlar atmayı hedefliyoruz.

Üretim tesislerimizin sayısını artırmanın yanı sıra ürün çeşitliliğimizi daha da geliştirmek, büyük bir alana yaymak istiyoruz. Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak farklı, işlevsel ürünler üretmek amacındayız. İlerleyen zamanlarda da kalite, sağlamlık, uygun fiyat politikamızdan vazgeçmeden üretim ve hizmetlerimize devam etmek düşüncesindeyiz.